l_prejst_na_obsah

1000 knih

Recenzie

  strana 2/3  

Mnohí z nás by chceli obdarovať svojich blízkych na Vianoce, či počas iných sviatkov v roku, avšak diaľka medzi nás stavia akúsi pomyselnú zábranu. Našťastie doba pokročila natoľko, že naozaj v krátkom čase dokážeme urobiť radosť niekomu aj na opačnom konci sveta.

Ak chcete zvýšiť predaj vášho diela, skúste si dať vypracovať recenziu. Dostanete sa tak viac do povedomia čitateľov, ktorí budú vedieť, "o čom je reč." Veď aj vďaka recenziám si knihy nájdu svojho čitateľa. Každému z nás sa páči niečo iné. Je preto úplne normálne, že vás zaujme sladká romantika, zatiaľ čo váš známy dá prednosť kriminálke.

 

Každou chrobou nám chce telo niečo povedať. Len ho treba počúvať. Podľa výbornej autorky, Isabely Marino, je myóm slzami ženy... Táto kniha by mala byť povinnou literatúrou pre všetky ženy, ktoré sa stretli s týmto, v dnešnej dobe žiaľ už častým ochorením..

Mnohí sa nás pýtate, či je možné napísať knihu pod pseudonymom, alebo nie. Odpoveď je jednoduchá: áno, dá sa to. Čo pre to musíte urobiť?

Napísali ste knihu, ale nejde vám pravopis? Určite nechcete mať knihu, v ktorej bude toľko chýb, až sa za ňu budete hanbiť. Objednajte si u nás jazykové korektúry a my vám ju opravíme.

Mnohí autori sa nás pýtali, či je možné zmeniť ukážky z vašich kníh, ktoré sa doteraz generovali automaticky. Na základe vašich požiadaviek sme teda zmenili možnosť zvoliť si ukážky priamo vami.

Náš pôvodný platobný systém bola platba mobilom cez SMS. Nakoľko však pri tejto platbe bolo autorom strhávaných až 25 % z ceny knihy, prešli sme na platby cez medzinárodný systém TrustPay.

  strana 2/3  

Recenzie kníh

Pod Krídlami archanjela
Pod Krídlami archanjela 1000knih.sk: Pod krídlami archanjela: Miroslav Byrák (Ne)uveriteľná spoveď mladého muža, ktorá môže vyvolať rozpo...
E-SHOP krok za krokom
E-SHOP krok za krokom 1000knih: Kniha síce má útly rozsah (24 strán), ale za to je „nabitá" užitočnými informáciami. A ako sa vraví,...
V labyrinte Temnoty
V labyrinte Temnoty Ki Rinne: Recenziu na túto elektronickú knížočku si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: V labyrinte Temnot...