l_prejst_na_obsah

1000 knih

E-knihy zadarmo

strana 1/3  

Prešiel III.kvartál 2015 a s ním prišlo aj vyplatenie autorov, ktorých honoráre presiahli 25 eur. Keďže počet predaných kníh stále rastie, rozhodli sme sa prejsť na kvartálne vyplácanie.

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami a vo vzduchu obchodných predajní už cítiť vianočnú atmosféru. Nákup vianočných darčekov by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu, a to hlavne v prípade nákupu cez internet.

Slováci majú umelecké črevo. Mnohí píšu knihy, poviedky, rozprávky, romány. Ako však knihu vydať? Poradíme vám.

Napísali ste knihu a chcete zaujať pútavou obálkou? Síce sa hovorí, že nemáme súdiť knihu podľa obalu, no mnohí to tak robíme. Prinášame vám zopár rád, ako vytvoriť takú obálku, aby naozaj oslovila a zaujala vašich čitateľov.

 

Nový systém, ktorý sme spustili do prevádzky 6.11., prináša po novom drobné zmeny. Najväčšia zmena sa týka vkladania obálok.

Teší náš vás záujem o portál 1000knih.sk. Prví odvážni autori už pridali svoje rukopisy a začali svoje romány predávať v elektronickej podobe. Aké robíte najčastejšie chyby?

Už niekoľko rokov si môžete ku nám vkladať svoje rukopisy a začať ich ihneď predávať. Za mesiace sme nabrali skúsenosti a vieme, v čom robíte najčastejšie chyby.

strana 1/3  

Recenzie kníh

Pod Krídlami archanjela
Pod Krídlami archanjela 1000knih.sk: Pod krídlami archanjela: Miroslav Byrák (Ne)uveriteľná spoveď mladého muža, ktorá môže vyvolať rozpo...
E-SHOP krok za krokom
E-SHOP krok za krokom 1000knih: Kniha síce má útly rozsah (24 strán), ale za to je „nabitá" užitočnými informáciami. A ako sa vraví,...
V labyrinte Temnoty
V labyrinte Temnoty Ki Rinne: Recenziu na túto elektronickú knížočku si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: V labyrinte Temnot...