l_prejst_na_obsah

1000 knih

Rady a tipy

  strana 2/3  

Nový systém, ktorý sme spustili do prevádzky 6.11., prináša po novom drobné zmeny. Najväčšia zmena sa týka vkladania obálok.

Mnohí sa nás pýtate, či je možné napísať knihu pod pseudonymom, alebo nie. Odpoveď je jednoduchá: áno, dá sa to. Čo pre to musíte urobiť?

Teší náš vás záujem o portál 1000knih.sk. Prví odvážni autori už pridali svoje rukopisy a začali svoje romány predávať v elektronickej podobe. Aké robíte najčastejšie chyby?

Prešiel III.kvartál 2015 a s ním prišlo aj vyplatenie autorov, ktorých honoráre presiahli 30 eur. Keďže počet predaných kníh stále rastie, rozhodli sme sa prejsť na kvartálne vyplácanie.

Napísali ste knihu, ale nejde vám pravopis? Určite nechcete mať knihu, v ktorej bude toľko chýb, až sa za ňu budete hanbiť. Objednajte si u nás jazykové korektúry a my vám ju opravíme.

Mnohí autori sa nás pýtali, či je možné zmeniť ukážky z vašich kníh, ktoré sa doteraz generovali automaticky. Na základe vašich požiadaviek sme teda zmenili možnosť zvoliť si ukážky priamo vami.

Náš pôvodný platobný systém bola platba mobilom cez SMS. Nakoľko však pri tejto platbe bolo autorom strhávaných až 25 % z ceny knihy, prešli sme na platby cez medzinárodný systém TrustPay.

  strana 2/3  

Recenzie kníh

Pod Krídlami archanjela
Pod Krídlami archanjela 1000knih.sk: Pod krídlami archanjela: Miroslav Byrák (Ne)uveriteľná spoveď mladého muža, ktorá môže vyvolať rozpo...
E-SHOP krok za krokom
E-SHOP krok za krokom 1000knih: Kniha síce má útly rozsah (24 strán), ale za to je „nabitá" užitočnými informáciami. A ako sa vraví,...
V labyrinte Temnoty
V labyrinte Temnoty Ki Rinne: Recenziu na túto elektronickú knížočku si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: V labyrinte Temnot...