l_prejst_na_obsah

1000 knih

Recenzie

strana 1/3  

Slováci majú umelecké črevo. Mnohí píšu knihy, poviedky, rozprávky, romány. Ako však knihu vydať? Poradíme vám.

Napísali ste knihu a chcete zaujať pútavou obálkou? Síce sa hovorí, že nemáme súdiť knihu podľa obalu, no mnohí to tak robíme. Prinášame vám zopár rád, ako vytvoriť takú obálku, aby naozaj oslovila a zaujala vašich čitateľov.

 

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami a vo vzduchu obchodných predajní už cítiť vianočnú atmosféru. Nákup vianočných darčekov by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu, a to hlavne v prípade nákupu cez internet. Tí, ktorí však nemali v dostatočnom predstihu čas na nákup darčekov, sklamaní nebudú a objednané vianočné darčeky im budú doručené včas.

Prešiel III.kvartál 2015 a s ním prišlo aj vyplatenie autorov, ktorých honoráre presiahli 25 eur. Keďže počet predaných kníh stále rastie, rozhodli sme sa prejsť na kvartálne vyplácanie.

Nový systém, ktorý sme spustili do prevádzky 6.11., prináša po novom drobné zmeny. Najväčšia zmena sa týka vkladania obálok.

Teší náš vás záujem o portál 1000knih.sk. Prví odvážni autori už pridali svoje rukopisy a začali svoje romány predávať v elektronickej podobe. Aké robíte najčastejšie chyby?

Už niekoľko rokov si môžete ku nám vkladať svoje rukopisy a začať ich ihneď predávať. Za mesiace sme nabrali skúsenosti a vieme, v čom robíte najčastejšie chyby.

strana 1/3  

Recenzie kníh

Pod Krídlami archanjela
Pod Krídlami archanjela 1000knih.sk: Pod krídlami archanjela: Miroslav Byrák (Ne)uveriteľná spoveď mladého muža, ktorá môže vyvolať rozpo...
E-SHOP krok za krokom
E-SHOP krok za krokom 1000knih: Kniha síce má útly rozsah (24 strán), ale za to je „nabitá" užitočnými informáciami. A ako sa vraví,...
V labyrinte Temnoty
V labyrinte Temnoty Ki Rinne: Recenziu na túto elektronickú knížočku si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: V labyrinte Temnot...