l_prejst_na_obsah

1000 knih

Rady a tipy

strana 1/2  

Napísali ste knihu a chcete zaujať pútavou obálkou? Síce sa hovorí, že nemáme súdiť knihu podľa obalu, no mnohí to tak robíme. Prinášame vám zopár rád, ako vytvoriť takú obálku, aby naozaj oslovila a zaujala vašich čitateľov.

 

Už niekoľko rokov si môžete ku nám vkladať svoje rukopisy a začať ich ihneď predávať. Za mesiace sme nabrali skúsenosti a vieme, v čom robíte najčastejšie chyby.

Ak chcete zvýšiť predaj vášho diela, skúste si dať vypracovať recenziu. Dostanete sa tak viac do povedomia čitateľov, ktorí budú vedieť, "o čom je reč." Veď aj vďaka recenziám si knihy nájdu svojho čitateľa. Každému z nás sa páči niečo iné. Je preto úplne normálne, že vás zaujme sladká romantika, zatiaľ čo váš známy dá prednosť kriminálke.

 

Slováci majú umelecké črevo. Mnohí píšu knihy, poviedky, rozprávky, romány. Ako však knihu vydať? Poradíme vám.

Každou chrobou nám chce telo niečo povedať. Len ho treba počúvať. Podľa výbornej autorky, Isabely Marino, je myóm slzami ženy... Táto kniha by mala byť povinnou literatúrou pre všetky ženy, ktoré sa stretli s týmto, v dnešnej dobe žiaľ už častým ochorením..

Nový systém, ktorý sme spustili do prevádzky 6.11., prináša po novom drobné zmeny. Najväčšia zmena sa týka vkladania obálok.

Mnohí sa nás pýtate, či je možné napísať knihu pod pseudonymom, alebo nie. Odpoveď je jednoduchá: áno, dá sa to. Čo pre to musíte urobiť?

strana 1/2  

Recenzie kníh

E-SHOP krok za krokom
E-SHOP krok za krokom 1000knih: Kniha síce má útly rozsah (24 strán), ale za to je „nabitá" užitočnými informáciami. A ako sa vraví,...
V labyrinte Temnoty
V labyrinte Temnoty Ki Rinne: Recenziu na túto elektronickú knížočku si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: V labyrinte Temnot...