l_prejst_na_obsah

1000 knih

Rady a tipy

strana 1/3  

Mnohí z nás by chceli obdarovať svojich blízkych na Vianoce, či počas iných sviatkov v roku, avšak diaľka medzi nás stavia akúsi pomyselnú zábranu. Našťastie doba pokročila natoľko, že naozaj v krátkom čase dokážeme urobiť radosť niekomu aj na opačnom konci sveta.

Najkrajšie sviatky v roku sú už za dverami a vo vzduchu obchodných predajní už cítiť vianočnú atmosféru. Nákup vianočných darčekov by ste nemali nechávať na poslednú chvíľu, a to hlavne v prípade nákupu cez internet. Tí, ktorí však nemali v dostatočnom predstihu čas na nákup darčekov, sklamaní nebudú a objednané vianočné darčeky im budú doručené včas.

Napísali ste knihu a chcete zaujať pútavou obálkou? Síce sa hovorí, že nemáme súdiť knihu podľa obalu, no mnohí to tak robíme. Prinášame vám zopár rád, ako vytvoriť takú obálku, aby naozaj oslovila a zaujala vašich čitateľov.

 

Už niekoľko rokov si môžete ku nám vkladať svoje rukopisy a začať ich ihneď predávať. Za mesiace sme nabrali skúsenosti a vieme, v čom robíte najčastejšie chyby.

Ak chcete zvýšiť predaj vášho diela, skúste si dať vypracovať recenziu. Dostanete sa tak viac do povedomia čitateľov, ktorí budú vedieť, "o čom je reč." Veď aj vďaka recenziám si knihy nájdu svojho čitateľa. Každému z nás sa páči niečo iné. Je preto úplne normálne, že vás zaujme sladká romantika, zatiaľ čo váš známy dá prednosť kriminálke.

 

Slováci majú umelecké črevo. Mnohí píšu knihy, poviedky, rozprávky, romány. Ako však knihu vydať? Poradíme vám.

Každou chrobou nám chce telo niečo povedať. Len ho treba počúvať. Podľa výbornej autorky, Isabely Marino, je myóm slzami ženy... Táto kniha by mala byť povinnou literatúrou pre všetky ženy, ktoré sa stretli s týmto, v dnešnej dobe žiaľ už častým ochorením..

strana 1/3  

Recenzie kníh

Pod Krídlami archanjela
Pod Krídlami archanjela 1000knih.sk: Pod krídlami archanjela: Miroslav Byrák (Ne)uveriteľná spoveď mladého muža, ktorá môže vyvolať rozpo...
E-SHOP krok za krokom
E-SHOP krok za krokom 1000knih: Kniha síce má útly rozsah (24 strán), ale za to je „nabitá" užitočnými informáciami. A ako sa vraví,...
V labyrinte Temnoty
V labyrinte Temnoty Ki Rinne: Recenziu na túto elektronickú knížočku si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze: V labyrinte Temnot...